O nás

Naša firma začala svoju činnosť v roku 2001 v  Lučenci keď sme zrealizovali v regióne Novohradu a Gemera montáže plastových okien na rodinných domoch v kusových množstvách.

Momentálne sa zaoberáme výrobou, distribúciou, montážou a servisom plastových, hliníkových a drevených okien, vchodových dverí a strešných okien. Súčasne ponúkame montáž interiérových a bezpečnostných dverí, garážové brány a všetky doplnky.

Vybudovali sme nové predajné centrum na okná a dvere v Rimavskej Sobote a založili sme výrobu s montážou oceľových konštrukcií v obci Gemerský Jablonec.

Pôsobíme po celom Slovensku a vlastníme skúsených odborníkov v oblasti obchodu, montáže a servisu plastových okien, dverí a garážových  brán. Naša práca sa zakladá na dlhoročnej odbornej znalosti, profesionalite, starostlivosti a tak stále ponúkame najlepšie riešenie požiadaviek pre nášho zákazníka.

O nás - Panorama Slovakia

Servisujeme aj garážové dvere

Popri plastových oknách a dverách vám opravíme aj garážové dvere z plastových materiálov od výmeny pántov, kovania, kľučiek až po náhradné diely.

Cenník
Sklo

Rozbité okno ? Pomoc je na ceste.

Rozbilo sa vám okno alebo máte iný urgentný problém s vašimi oknami prípadne vchodovými dverami?
Kontaktujte nás telefonicky, alebo mailom a my vám to prídeme čím skôr opraviť.

Kontakt